sobota, 25 października 2014

Christmas Decoration Shop

And there it is! Finally finished! My Christmas Decoration shop, I am so pleased!! My only regret is that I did not make it bigger... With more space available, I would have added a big christmas tree with presents underneath it, more laterns, wreaths and more decorations.  However  I can tell you now, that I am so  proud of what I have achieved here. I hope you like it ;-)

Jest! Nareszcie skończony! Mój sklepik z dekoracjami bożonarodzeniowymi. Tak się cieszę!! Żałuję tylko, że nie zrobiłam go większego... Tak bardzo brakuje mi w nim ogromnej choinki z górą prezentów, nie zmieściłam wszystkich latarenek, wieńcy i ozdób.. Ale i tak jestem z niego dumna. To największy projekt jaki udało mi się ukończyć!
 
Nie obyło się oczywiście bez pomocy innych miniaturzystów oraz zakupów. Talerze jak wiecie zrobiła Marije, aniołki zakupiłam u Agnieszki w Small Dreams, dwie świąteczne poduchy na Ebay'u, zaś książeczki, napisy i torebeczki to dzieła Lady Fanaberii. Reszta to już moja radosna twórczość.

 

 

 
 


 

 


 
 
 

To tyle, tak wygląda mój sklepik, którego zrobienie zajęło mi dwa miesiące...
Gdy zaczynałam było jeszcze lato w pełni, dzisiaj rano, podczas robienia zdjęć, na dworze było zaledwie 5 stopni C... Czas na gorącą herbatę z cytryną. Usiądę sobie na kanapie, będę podziwiać moje dzieło i rozmyślać nad kolejnym projektem.

6 komentarzy:

 1. Wow, it is perfect! Good idea and nice work. Hugs, Melli

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczny! Przez niego już zatęskniłam za Bożym Narodzeniem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja także. Od trzech dni nic nie robię, tylko siedzę na kanapie i się w niego wpatruję ;-)

   Usuń