piątek, 15 sierpnia 2014

poradniki domkowe

Wczoraj zaczęłam mój pierwszy weekend (taki umiłowany, bo dłuuugi) po urlopie. Nie mogłam tego wieczoru spędzić inaczej niż na miniaturkach. Powstały, przy pomocy mały rączek, pierwsze książki.

 
Na początek na warsztat poszły książki z brzegiem (ale za to z kiepską okładką). Skorzystałam tu z kilku wzorów na miniaturowe książeczki znalezionych w necieChwilę później miałam już pierwsze magazyny Dolls House world ;-)


A na koniec najprzyjemniejsze. Poradniki domkowe, czyli jak urządzić mały domek w stylach, które podobają mi się najbardziej ;-)

Te książko-magazyny mają okładki zrobione z ilustracji znalezionych w kolorowych gazetach. Chciałabym mieć ich duże odpowiedniki ;-)

 
 


Oraz małe książki kucharskie, album ze sztuką nowoczesną i zapomniana (przynajmniej w moim domku) sztuka haftu do kompletuNo to mogę powoli myśleć już o własnej biblioteczce. Chciałabym umieścić kilka półek koło kominka, pod schodami... tak, tak... schody... temat drażliwy :(

4 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Dzięki! Ich wykonanie zmotywowało mnie do budowy schodów, bo to właśnie pod nimi będzie biblioteczka ;-) Od dzisiaj akcja schody !

      Usuń