sobota, 21 marca 2015

zabawa w dekorowanie

Front kwiaciarni uważam za ukończony. Podobnie zresztą jak samo wnętrze. I o ile w środku czeka mnie jeszcze sporo pracy związanej z umeblowaniem oraz stworzeniem kwiatów i dekoracji, o tyle same wejście mogłam już zagospodarować. Mam zrobione wszystkie sprzęty które mają stanąć przed kwiaciarnią ;-)
 
Po lewej stronie będzie kącik ogrodniczy. Najważniejszym elementem jego wystroju będzie regalik, który zrobiłam w styczniu (post obrazujący jego powstawanie z 6 stycznia 2015).
 Prawą stronę wypełniłam skrzynkami (post 12 luty 2015). Dzięki nim byłam w stanie stopniować wysokość kwiatków doniczkowych i w całości zagospodarować przestrzeń pod oknem. 
 

No to teraz czas na sklep. Zdradzę Wam, że nie mam ani jednego kwiatka, który mogłabym w nim sprzedawać. Wszystko stoi przed wejściem. Czeka mnie jeszcze sporo pracy...

Do szybkiego!
Anna

8 komentarzy:

 1. O rany, robi się coraz piękniej. Jeszcze trochę i do kwiaciarni wkroczą pierwsi klienci. Podobnie jak oni, nie mogę się doczekać otwarcia! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to zupełnie jak ja! Też nie mogę doczekać się otwarcia. Dam radę skończyć w maju? Mam nadzieję!!

   Usuń
 2. Cudowności. Jesteś Aniu wspaniałą artystką. Oczu oderwać nie mogę. Właściwie to nie mogę pisać komentarza, bo ciągle wędruję do góry, żeby jeszcze raz spojrzeć na zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak mi Sowo mów! Cała jestem w skowronkach i jak ja do pracy nad świeczkami teraz taka rozmarzona wrócę...

   Usuń
 3. Pięknie się zapowiada, a Twoje kwiatki są po prostu prześliczne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję ;-) Właśnie zaczęłam robić ich więcej, tym razem do sklepu.

   Usuń
 4. Stworzyłaś piękne urokliwe miejace. Takie magiczne , aż mi kwiatkami zapachniało.
  Czekam, czekam z niecierpliwością na otwarcie;)

  OdpowiedzUsuń